Eduard Roba

Proč jsem se stal finančním poradcem? Odpověď je jednoduchá. Stalo se mi v minulosti několik pojistných událostí včetně vykradení mého domu, které jsem řešil se svým tehdejším poradcem. Nebyl jsem vůbec spokojený s jeho jednáním a fungováním, a tak jsem si řekl, že chci o této problematice zjistit víc. Je to už více než 10 let a z mého zájmu se postupně stalo povolání.

Na Salve Finance oceňuji, že mohu svou obchodní skupinu budovat podle svého uvážení a že k tomu mohu využívat podporu a sofistikované nástroje společnosti Salve Finance. Jedním z těchto nástrojů je online sjednávač pojištění, který mně i členům mého týmu šetří spoustu času. Pro moje působení v Salve je důležité také to, že vždy vše platí tak, jak bylo s vedením dohodnuto a jak bylo slíbeno.

Pro vás, kteří se dnes rozhodujete, zda chcete pracovat v této branži, mám tento vzkaz: „Finanční poradenství je složitá, ale krásná věc. Je to práce, kdy pomáháme lidem. Pojďte vyzkoušet něco, co může úplně změnit Váš život, něco, co změní Váš náhled na svět a myslím si, že Vám určitě pomůže i finančně.“

Přidejte se k nám

Staňte se také naším člověkem a vezměte život do svých rukou

Nechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se Vám a probereme detaily spolupráce a všechny Vaše dotazy.

A pomůžeme Vám vykročit na cestu úspěchu.

Jméno
Příjmení
PSČ
Email
Telefon

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nebo nám prostě napište na kariera@salvefinance.cz

Comments are closed.