Ivana Bělochová

Ve finančním sektoru nejsem žádný nováček. V pojišťovnictví se pohybuji od roku 1992 a za tu dobu jsem v tomto oboru vystřídala různé zaměstnanecké pozice a mám tedy výbornou možnost srovnání. Tím největším rozdílem, který pociťuji je, že v Salve Finance funguje mezi kolegy pomoc a spolupráce a nikoliv rivalita. S kolegy si sdělujeme novinky, důležité informace a často jsme ve spojení i v rámci našeho nepracovního života.

Z pojišťoven mám zkušenosti zejména s investováním do penzijního připojištění a pojištěním profesní odpovědnosti lékařů. Příchodem do Salve se mi otevřely nové obzory a já si rozšířila své znalosti o další produkty – pojištění automobilů, majetku, života a zdraví, hypotéky, refinancování úvěrů či o pravidelné nebo jednorázové formy investování. To vše je navíc v Salve podpořeno moderním a skvěle fungujícím systémem práce, který funguje z velké části po internetu.

Spolupráce se Salve Finance mi přinesla například nový automobil a také spoustu nových zážitků. Každý měsíc se totiž setkáváme v rámci porad a měsíčních vyhodnocení, která jsou vždy spojena také s nějakou zážitkovou akcí. Tak jsem se poprvé projela na raftech po Vltavě, navštívila sklárny v Novém Boru nebo třeba krásný zámek v Dětenicích s místním svérázným penzionem. Letos se díky Salve a svým výborným obchodním výsledkům podívám na jachtu do Středozemního moře. Takové zážitky by na mě jistě v pojišťovně nečekaly.

Přidejte se k nám

Staňte se také naším člověkem a vezměte život do svých rukou

Nechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se Vám a probereme detaily spolupráce a všechny Vaše dotazy.

A pomůžeme Vám vykročit na cestu úspěchu.

Jméno
Příjmení
PSČ
Email
Telefon

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nebo nám prostě napište na kariera@salvefinance.cz

Comments are closed.