Jitka Provazová

V oblasti financí jsem začínala, jak se říká, úplně od nuly. V roce 1999 jsem shodou náhod nastoupila do nově vznikající pobočky jedné pojišťovny. Na přepážce jsem zde usilovně pracovala 5 let. Po této době jsem si řekla: „Dost, já chci víc.“ Zkusila jsem novou výzvu v jiné pojišťovně, tentokrát již na manažerské pozici. Direktivní a kostnatý přístup společně s omezenými možnostmi na kariérní růst mi ale i tuto práci brzo znechutily. A tehdy v roce 2006 jsem udělala nejlepší rozhodnutí svého života, v práci dala výpověď a začala spolupracovat se Salve Finance.

V Salve jsou jediným limitem růstu mojí kariéry a příjmů moje vlastní schopnosti. A to mě velmi motivovalo a dotáhlo až na pozici obchodní ředitelky. Každý rok si mohu dovolit navštívit několik vysněných turistických destinací a mám auto, které jsem si vždycky přála. Z pracovnice na přepážce v pojišťovně celkem velký skok, co říkáte? Podobný příběh může zažít kdokoliv z Vás.

A jako příjemný bonus je v Salve skvělý tým, kde se z kolegů velmi rychle stávají kamarádi ba dokonce rodina. Práce finančního poradce navíc není žádný stereotyp. Každý klient a jeho potřeby jsou jiné a finanční poradce tak musí být velmi kreativní. Nudit se určitě nebudete.

Přidejte se k nám

Staňte se také naším člověkem a vezměte život do svých rukou

Nechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se Vám a probereme detaily spolupráce a všechny Vaše dotazy.

A pomůžeme Vám vykročit na cestu úspěchu.

Jméno
Příjmení
PSČ
Email
Telefon

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nebo nám prostě napište na kariera@salvefinance.cz

Comments are closed.