Martina Šimonková

V Salve Finance působím od roku 2013, ve finančním poradenství od roku 2007. Moje předchozí zaměstnání se také točilo kolem financí, i když to na první pohled tak nevypadá. Pracovala jsem jako vedoucí poštovní pobočky. S rozšiřováním služeb všech pošt došlo i na prodej finančních produktů. Ten ale probíhal způsobem daleko vzdáleným zaběhlému finančnímu poradenství, tak jak jsme na něj zvyklí. Na prvním místě byla kvantita bez ohledu na to, zda klientovi pomůžeme nebo ne. Odměna byla samozřejmě směšná, naopak při nesplnění kvót nebyly prémie.

Oproti tomu se práce finančního poradce v Salve liší ne o 100 %, ale o 1 000 %. Propracované vzdělávání, školení a přístup k poradcům je úplně jiný, profesionální svět. Tím pádem mi moje znalosti umožňují klientům najít optimální řešení na míru a pomoci řešit jejich finanční situaci tak, jak je nejlepší pro ně a nikoliv pro plnění nějakého plánu. S klienty mám dobré vztahy a práce mě díky tomu baví a je mi koníčkem.

Díky Salve Finance se mi plní mých 5 přání:

1. Mít klid na práci a nebýt pod tlakem nějakého plánu nebo normy.
2. Mít finanční nezávislost a zajímavý výdělek.
3. Mít kolegy, kteří mi kdykoliv ochotně poradí a pomohou.
4. Mít čas na rodinu.
5. Moci cestovat a získávat zážitky, které jsou k nezaplacení.

Pokud chcete mít také takovou práci, která vám splní vaše přání nebo pokud chcete mít pohodovou finanční poradkyni, která vám vždy dobře poradí, ozvěte se mi. Kontakty na mě jsou o kousek níž.

Přidejte se k nám

Staňte se také naším člověkem a vezměte život do svých rukou

Nechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se Vám a probereme detaily spolupráce a všechny Vaše dotazy.

A pomůžeme Vám vykročit na cestu úspěchu.

Jméno
Příjmení
PSČ
Email
Telefon

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nebo nám prostě napište na kariera@salvefinance.cz

Comments are closed.