Pavel Doubek

V různých finančních institucích jsem působil řadu let. S majitelem Salve Finance Petrem Zapletalem jsme se seznámil v roce 2005 ještě za mého působení v jiných institucích. Představil mi společnost Salve Finance. Jeho přístup k finančnímu poradenství, vnitřní přátelské až rodinné vztahy ve společnosti a systém práce a odměňování mě nadchly. A proto jsem se v listopadu 2008 přidal a jsem za to rád. Vypracoval jsem se na pozici obchodního ředitele a mám se velmi dobře.

K tomu „mít se dobře“ pomáhám i ostatním – klientům i finančním poradcům. U klientů to znamená, že jim šetříme peníze, zhodnucujeme úspory, zabezpečujeme jejich majetek a jejich důstojný život. U poradců v mém týmu to znamená, že je učím, jak správně dělat tento business. Poskytuji jim podporu, servis a ukazuji jim cestu k finanční a časové svobodě.

Práce finančního poradce není krátkodobá brigáda, je to celoživotní poslání, které Vás musí bavit. A když toto poslání vezmete za své, budete se mít velmi dobře. Ozvěte se nám a já Vám o tom řeknu mnohem víc.

Přidejte se k nám

Staňte se také naším člověkem a vezměte život do svých rukou

Nechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se Vám a probereme detaily spolupráce a všechny Vaše dotazy.

A pomůžeme Vám vykročit na cestu úspěchu.

Jméno
Příjmení
PSČ
Email
Telefon

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nebo nám prostě napište na kariera@salvefinance.cz

Comments are closed.