On-line sjednávač

Zjednodušte si svou práci díky internetu

V dnešní době se žádná profese neobejde bez počítačů a internetu a o finančním poradenství to platí dvojnásob. Jsme si toho dobře vědomi, a proto jsem již před několika lety vytvořili a stále zdokonalujeme systém moderních on-line nástrojů, které našim spolupracovníkům usnadňují práci a šetří jim čas. Administrativní zátěž, reportování produkce a další papírování jsme pro naše poradce snížili na nutné minimum.

Dle našich průzkumů a zkušeností našich poradců jim tyto nástroje dokáží ušetřit až 2 hodiny času denně. Tento čas mohou věnovat schůzkám se svými klienty nebo prostě získají více času na sebe, svoje zájmy a svou rodinu.

Co mají naši poradci a manažeři k dispozici?

Sjednávač pojištění – v něm si snadno a on-line během pár minut srovnáte nabídky od všech spolupracujících pojišťoven a na pár kliknutí můžete vybrané nabídky poslat klientovi na email. Stejně snadno pak uzavřete smlouvu k vybranému produktu kompletně on-line.

Portál Poradci On-line – on-line internetový portál, na němž máte pod kontrolou všechny vaše klienty, sjednané smlouvy, vaše provize, objem vaší produkce a mnoho dalších užitečných informací. Můžete zde sledovat a hlásit se na aktuální vzdělávací semináře. Najdete zde vzdělávací videa. Stáhnete zde všechny potřebné formuláře, sazebníky, kalkulačky i další podpůrné materiály od všech partnerů. A tím výčet funkcí tohoto skvělého nástroje rozhodně nekončí.

On-line diář – vám bude sám hlídat výroční data smluv vašich klientů, jejich narozeniny, splatnost investic a úroků z nich a mnoho dalšího a tím vám vlastně sám bude přinášet nové obchody. Pomůže vám samozřejmě také s efektivní správou vašich schůzek s klienty.

Dále naši poradci pracují například s SMS Modulem, který jim umožňuje okamžitě registrovat smlouvy do systému pomocí krátkých textových zpráv SMS, a k dispozici je jim také moderní call centrum se zkušenými telefonistkami.

moderni-nastroje

Přidejte se k nám

Vítáme muže a ženy, kteří chtějí vzít život do svých rukou.

Nechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se Vám a probereme detaily spolupráce a všechny Vaše dotazy.

A pomůžeme Vám vykročit na cestu úspěchu.

Jméno
Příjmení
PSČ
Email
Telefon

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nebo nám prostě napište na kariera@salvefinance.cz

12 DŮVODŮ

proč jít k Salve Finance

Comments are closed.