Unikátní produkty

Neprodávejte jen to, co má každý konkurent

Konkurenční výhodu u nás získáte nejen díky systému práce, moderním nástrojům a důrazu na péči o klienty, ale také díky nabídce produktů, které neprodává každý.

Aktuálně se intenzivně zaměřujeme na oblast zhodnocení peněz našich klientům a nabízíme jim unikátní emise korporátních dluhopisů, jejichž jsme výhradním prodejcem. Nabízet klientům například investici s pevným úrokem 7 % p.a. je lákavější než prodávat investiční životní pojištění, nemyslíte?

Těmto atraktivním produktům a našim poradcům poskytujeme také unikátní prodejní podporu například formou speciálního webu InvesticeProVsechny.cz či podporou ze strany našeho call centra.

I běžné produkty děláme jinak

V produktovém portfoliu máme samozřejmě také „běžné“ produkty: životní pojištění, majetková pojištění (domy, byty, auta, firmy atd.), cestovní pojištění, pojištění všech možných druhů odpovědnosti, penzijní spoření, podílové fondy, stavební spoření, kreditní karty, hypotéky i jiné úvěry, bankovní a spořící účty a mnoho dalšího.

I u těchto tradičních produktů klademe důraz na to, aby naše nabídka zahrnovala vždy produkty více finančních institucí a my tak mohli každému klientovi nabídnout skutečně to nejlepší právě pro něj. Například u pojištění aut tak mohou naši poradci a klienti vybírat z nabídky 10 TOP pojišťoven.

unikatni-produkty-2

Přidejte se k nám

Vítáme muže a ženy, kteří chtějí vzít život do svých rukou.

Nechejte nám na sebe kontakt. Ozveme se Vám a probereme detaily spolupráce a všechny Vaše dotazy.

A pomůžeme Vám vykročit na cestu úspěchu.

Jméno
Příjmení
PSČ
Email
Telefon

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Nebo nám prostě napište na kariera@salvefinance.cz

12 DŮVODŮ

proč jít k Salve Finance

Comments are closed.